Επιτυχόντες Φροντιστηρίου

Επιτυχόντες

Επιτυχόντες 2018 – 2019 (ενδεικτικά)

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ – ΣΧΟΛΗ

Αγγελίνα Ζαμκοτσιάν : Αγγλική Φιλολογία, Φιλοσοφική Αθηνών
Θανάσης Μάριζας : Διεθνών Ευρωπαϊκών Σπουδών, Πάντειο Πανεπιστήμιο
Δόμνα Κυριακού : Πολιτικής Επιστήμης και Ιστορίας, Πάντειο Πανεπιστήμιο
Γεωργία Κάκκαρη : Δημόσιας Διοίκησης, Πάντειο Πανεπιστήμιο
Εμμανουέλα Αρβανίτη : Φιλολογία Πάτρας
Ανθή Θεοφιλάτου : Δημόσιας Διοίκησης, Πάντειο Πανεπιστήμιο
Νικολέττα Πολυζώη : Παιδαγωγικό Προσχολικής Εκπαίδευσης, ΕΚΠΑ
Βαρβάρα Μπαξεβάνη : Πολιτικής Επιστήμης, Πανεπιστήμιο Κρήτης
Θεοδώρα Μάρκου : Κοινωνικής Εργασίας, Πανεπιστήμιο Δυτικής Αττικής
Ελένη Στρατηγέλλη : Επιστημών Εκπαίδευσης και Κοινωνικής Εργασίας
Ράνια Τσιντέα : Ιστορίας, Πανεπιστήμιο Κέρκυρας
Κλειώ Παπαναστασίου : Ελληνικής Φιλολογίας
Αριάδνη Ασσάνη : Γαλλικής Φιλολογίας, ΕΚΠΑ
Φωτεινή Οικονομοπούλου : Τμήμα Επικοινωνίας, Μέσων & Πολιτισμού, Πάντειο Πανεπιστήμιο
Στράτος Κιναλής : Τμήμα Νοσηλευτικής, ΕΚΠΑ
Δήμητρα Κλεφτάκη : Τμήμα Οικονομικών Επιστημών, ΕΚΠΑ
Γιάννης Παπουτσής : Τμήμα Μάρκετινγκ, Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών
Μαριλένα Λέκκα : Τμήμα Τεχνολογίας Τροφίμων, Θεσσαλονίκη
Σταυριάννα Στέργιου : Φυσικό, Λαμίας
Αθανασία Κανελλοπούλου : Γεωπονικό Αθήνας
Παύλος Παπαπαύλου : Ψηφιακά Συστήματα, ΠΑ.ΠΕΙ
Κωνσταντίνα Χατζησταματίου : Τμήμα Εσωτερικής Αρχιτεκτονικής, Πανεπιστήμιο Δυτικής Αττικής
Γιώργος Ντούνης : Εργοθεραπεία Πτολεμαΐδας
Γιάννης Καρακάσης : Τμήμα Τεχνολογιών Ψηφιακής Βιομηχανίας, ΕΚΠΑ
Αμαλία Κουτσογιάννη : Επιστήμης Οίνου, Πανεπιστήμιο Δυτικής Αττικής
Κόλλια Ειρήνη : Βιομηχανικό Σχέδιο, Κοζάνη

Επιτυχόντες 2017 – 2018 (ενδεικτικά)

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ – ΣΧΟΛΗ

Φοίβος Βούλγαρης : Διεθνών Ευρωπαϊκών Σπουδών, ΠΑ.ΠΕΙ
Μαίρη Κουτσίκου : Αγγλική Φιλολογία, Φιλοσοφική Αθηνών
Μαρικέλλη Λάσκου : Επικοινωνίας Μέσων και Πολιτισμού, Πάντειο Πανεπιστήμιο
Έλλη Στεφανίδη : Επικοινωνίας και Μέσων Ενημέρωσης, ΕΚΠΑ
Χρήστος Κατρισιώσης : ΤΕΦΑΑ Αθήνας
Αλεξάνδρα Ζίνδρου : Τμήμα Φιλολογίας, Φιλοσοφική Αθηνών
Κωνσταντίνα Σαλαλέ : Παιδαγωγικό Προσχολικής Αγωγής, Αθήνα
Σάκης Φούτρας : Ιστορίας, Πανεπιστήμιο Κέρκυρας
Δημήτρης Δροσάκης : Τουρκικών και Ασιατικών Σπουδών, ΕΚΠΑ
Λουκάς Πράγκερ : Γερμανικής φιλολογίας, Φιλοσοφική Αθηνών
Παναγιώτα Κυριακού: Παιδαγωγικό προσχολικής αγωγής, Ιωάννινα
Ελίζα Γρύλλια : ΤΕΦΑΑ
Στέλλα Αλμπάνη :Νοσηλευτική Λαμίας
Εύα Σαμούχου : Βιβλιοθηκονομίας και Συστημάτων Πληροφόρησης
Μαριάννα Βουρδουμπά : Οδοντιατρική Αθηνών
Δημήτρης Ποταμιάνος : Τμήμα Πληροφορικής, ΑΣΟΕΕ
Γιάννης Κεφτάκης : Γεωπονικό Παν/μιο Αθηνών (πρώτος)
Εβρίμ Καγιά : Μοριακής Βιολογίας, Αλεξανδρούπολη
Αντωνίνα Τζουάνου : Μοριακής Βιολογίας, Αλεξανδρούπολη
Βασίλης Σαββίδης : Τμήμα Οικονομικής Επιστήμης, ΠΑΠΕΙ
Γιώργος Μέης : Οικονομικής Επιστήμης, Τρίπολη
Άγγελος Κωνσταντόπουλος : Αξιοποίηση Φυσικών Πόρων, Αθήνα
Αλέξανδρος Γεωργίου : Διοίκηση Τουριστικών Επιχειρήσεων, Αθήνα
Αλίκη Μπακατσιά : Γραφιστική Αθήνας
Μαρία Βελισσαρίου : Μαιευτική Αθήνας
Λευτέρης Γαβριλόπουλος : Φυσικό Αθήνας
Γιάννης Μελάς : Πληροφορική Κρήτης
Αντώνης Αθηναίος : Διοίκηση τουριστικών επιχειρήσεων, Πανεπιστήμιο Λάρισας
Γιώργος Σερέτης : Μεταλλειολόγων Μηχανικών, ΕΜΠ
Γιώργος Πούλιας : Φυσικό Αθηνών
Στέλλα Καρακουλάκη : Τεχνολογία τροφίμων , Κεφαλονιά

Επιτυχόντες 2016 – 2017 (ενδεικτικά)

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ – ΣΧΟΛΗ

Θάλεια Σπένδου – Νομική Κομοτηνής
Μανώλης Λεντής – Νομική Αθηνών
Δέσποινα Φωτάκη – Τμήμα Φιλολογίας, Φιλοσοφική Αθηνών
Μαρία Σαββοπούλου – Αγγλική Φιλολογία, Φιλοσοφική Αθηνών
Ελένη Τζιαννίδη – Πολιτικές Επιστήμες και Ιστορία, Πάντειο Παν/μιο
Γιώτα Νικολοπούλου – Δημόσια Διοίκηση, Πάντειο Παν/μιο
Σωτήρης Τσουκλείδης – Ιστορικό Αρχαιολογικό Ιωαννίνων
Εύα Ορφανουδάκη – Ανώτατη Σχολή Καλών Τεχνών, Αθήνα
Ματίνα Ντούνη – Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης, Ρόδος
Νάταλι Λυμπεροπούλου – Παιδαγωγικό Προσχολικής Αγωγής, Πάτρα
Ειρήνη Θεοδώρου – Κοινωνιολογία Μυτιλήνης
Μαργαρίτα Λαγού – Κοινωνική και Εκπαιδευτική Πολιτική, Κόρινθος
Κωνσταντίνος Χατζησταματίου – ΤΕΦΑΑ Αθήνας
Αντωνίνα Τζουάνου – Πληροφορική Αθηνών, Εφαρμογές στην Ιατρική
Δημήτρης Μάρκος – Κτηνιατρική Θεσσαλονίκης
Μάρκος Καλφάογλου – Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών, Αθήνα
Στέφανος Σπανός – Πληροφορική Αθήνας
Σωτήρης Κοντράρος – Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών, Πάτρα
Νίκος Κουραντζής – Φαρμακευτική Πάτρας
Χαρά Ζαμπέτη – Χημικών Μηχανικών, Πολυτεχνείο Πάτρας
Σαράντος Τερζής – Τμήμα Εμποροπλοιάρχων
Φαίη Κλεφτάκη – Βιοτεχνολογίας, Γεωπονικό Παν/μιο Αθηνών
Ελένη Παλιογιάννη – Βιοτεχνολογίας, Γεωπονικό Παν/μιο Αθηνών
Σέμελη Βούρτση – Φυσικό Πάτρας
Ειρήνη Μητροπούλου – Νοσηλευτική Αθήνας
Ιωάννα Σαββανίδου – Τεχνολογίας Τροφίμων, Αργοστόλι
Δέσποινα Χατζηγαβριήλ – Φυσιοθεραπεία Αθήνας
Ρέα Τσάπα – Φυσιοθεραπεία Λαμίας
Ανδρέας Σουσάνης – Μαθηματικό Πάτρας
Θάνος Πικροδημήτρης – Γραφιστική Αθήνας

Επιτυχόντες 2015 – 2016  (ενδεικτικά)

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ – ΣΧΟΛΗ

Πολυζὠη Λυδία- Νομική Κομοτηνής
Μπαλαούρας Κωνσταντίνος- Πολιτικής Επιστήμης & Δημόσιας Διοίκησης, Νομική Αθήνας
Αγγελοπούλου Μαρία- Επιστήμη Φυσικής Αγωγής & Αθλητισμού, Παν/μιο Αθηνών
Σερέτης Σπύρος- Επικοινωνίας Μέσων και Πολιτισμού, Αθήνα
Μπατή Μαρισόφη- Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης, Ρέθυμνο
Βοτσίδη Σίσσυ- Φιλοσοφίας Παιδαγωγικής Ψυχολογίας, Παν/μιο Ιωαννίνων
Κουσούλη Έλλη- Χημικών Μηχ/κων Ε.Μ.Π., Αθήνα
Μπίλη Βασιλική- Διοικητικής Επιστήμης & Τεχνολογίας, Αθήνα
Πατούνα Φωτεινή- Χημείας, Α.Π.Θ.
Στεργίου Βασιλική- Εφαρ/νων Μαθηματικών & Φυσικών Επιστημών, Εθνικό Μετσόβιο Πολυτεχνείο
Χατζηγαβριήλ Κανέλλος- Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών, Παν/μιο Αθήνας
Μαραζιώτη Φανή- Οικονομικής Επιστήμης, Παν/μιο Πειραιά
Καλογεροπούλου Μαρία- Χημικό, Πολυτεχνείο Πάτρας
Κρητικού Χριστιάνα- Πολυτεχνείο, Πάτρας
Μαναβοπούλου Μαρία- Μηχανικών Περιβάλλοντος, Χανιά
Μαριακάκης Γιώργος- Ηλεκτρολόγων Μηχ/κων, Πειραιά
Μαυρίκος Γιάννης- Διοίκηση Επιχειρήσεων, Κρήτη
Μωυσόγλου Αναστασία- Μάρκετινγκ & Επικοινωνίας, Αθήνα
Νικάκη Χριστίνα- Αγροτικής Οικονομίας & Ανάπτυξης
Νικολοπούλου Σταματίνα– Διατροφής & Διαιτολογίας, Κρήτη
Τσιούλα Αγγελική- Νοσηλευτική, Αθήνας
Πεπονάκης Ευάγγελος- Οργάνωση & Διαχ/ση Αθλητισμού, Παν/μιο Πελοπ/σου & Σπάρτης
Οικονομίδης Αριστείδης- Σχολή Μηχανικών, Α.Ε.Ν.
Τσιχλάκη Ερμιόνη- Οικονομικών Επιστημών, Παν/μιο Πατρών
Κορρέ Μαρία- Οπτικών, Τ.Ε.Ι. Πάτρας
Ριζάκου Μαριαλένα- Ιστορίας και Αρχ/κής Διαχείρισης Πολιτιστικών αγαθών, Παν/μιο Καλαμάτας
Θωμόπουλος Πέτρος- Τουρκικών Σπουδών και σύγχρονων Ασιατικών Σπουδών, Φιλοσοφική Αθήνας
Τσουκλείδης Σωτήρης- Ιερατικών Σπουδών, Παν/μιο Ιωαννίνων

Επιτυχόντες 2014 – 2015  (ενδεικτικά)

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ – ΣΧΟΛΗ

Στρατής Χατζησταματίου – Νομική Αθήνας
Βαρβάρα Κοντολιού – Ιστορικό Αρχαιολογικό, Ρέθυμνο
Κωνσταντίνα Καλαφάτη – Διεθνών Ευρωπαϊκών Σπουδών, Πάντειο Πανεπιστήμιο
Άντζελα Κανάι – Νοσηλευτική Πάτρας
Σωτηρία Φραγκιαδάκη – Ψυχολογίας, ΑΠΘ
Χριστόφορος Παπασπύρου – Κοινωνικής Πολιτικής, Πάντειο Πανεπιστήμιο
Πάνος Κιναλής – Πολιτικών Επιστημών, Νομική Αθήνας
Δανάη Βουρδάνου – Παιδαγωγικό Πάτρας
Ελεάννα Θεοχάρη – Γεωγραφίας, Μυτιλήνη
Βασιλάκη Ξένη – Γαλλικής φιλολογίας, Αθήνα
Βασιλάκης Σπύρος – Διοίκηση Επιχειρήσεων, Πανεπιστήμιο Χίου
Ζέρβα Στέλλα – Φαρμακευτική Αθήνας
Παπαϊωάννου Καλλιστώ – Βιολογία Αθήνας
Τσιώνη Θεοδώρα – Βιολογία Ηρακλείου
Χατζηγαβριήλ Κανέλλος – Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Τεχνολογίας Υπολογιστών, Πολυτεχνείο Πάτρας
Ιωαννίδης Ιωάννης – Ναυπηγών Μηχανικών, Αθήνα
Δημητρακάς Γεώργιος – Μηχανικών Περιβάλλοντος, Πολυτεχνείο Κρήτης
Κάκκαρη Αικατερίνη – Πληροφορικής και Τηλεπικοινωνίας, Πανεπιστήμιο Τρίπολης
Κάκκαρης Γεώργιος – Οικονομικών Επιστημών, Πανεπιστήμιο τρίπολης
Ευαγγελόπουλος Κωνσταντίνος – Νοσηλευτική Λαμίας
Κουσούλη Έλλη – Γεωπονική Αθηνών, Διατροφολογία
Φανή Μαραζιώτη – Ναυτιλιακά, Πανεπιστήμιο Χίου
Μπέλκας Γεώργιος – Μηχανολόγων Μηχανικών, Ηράκλειο
Στελλάτου Γλυκερία – Μαθηματικό Αθήνας
Τζαμαριάς Μιχαήλ – Μηχανικών Πληροφορικής, Ναύπακτος
Λουκάς Αλέξανδρος – Οικονομικών Επιστημών, Πανεπιστήμιο Αθηνών
Λουκάς Αχιλλέας – Μαθηματικό Αθήνας
Παπουτσής Ευάγγελος – Χρηματοοικονομικά, Πανεπιστήμιο Αθηνών
Τσιούρη Χαρά – Λογιστική και Χρηματοοικονομικά, Αθήνα
Μυλωνάς Σταμάτης – Αεροναυπηγών Πάτρας
Νικολοπούλου Ολυμπία – Μαιευτική Αθήνας
Καράμπελας Κωνσταντίνος – Φυσικό Αθήνας
Οικονομόπουλος Κωνσταντίνος – Γεωπονική Αθήνας, Αξιοποίησης φυσικών πόρων
Χατζηεμμανουήλ Μιχαήλ – Στατιστική και Ασφαλιστική Επιστήμη
Πανίδη Έφη – Πολιτικών Μηχανικών, ΤΕΙ Πειραιά
Πρέκα Αργυρώ – Φιλοσοφικών και Κοινωνικών Σπουδών, Ρέθυμνο
Ρουμελιώτης Γεώργιος – Λογιστικής και Διοίκησης Τουριστικών επιχειρήσεων

Επιτυχόντες 2013 – 2014  (ενδεικτικά)

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ – ΣΧΟΛΗ

Αχιλλέας Λουκάς – Ε.Μ.Π. Μηχανολόγων Μηχανικών
Αλέξανδρος Λουκάς – Ε.Μ.Π. Ναυπηγών Μηχανικών
Βαγγέλης Παπουτσής – ΑΣΟΕΕ Χρηματοοικονομικά
Στέλλα Ζέρβα – Βιολογία Πάτρας
Γιώργος Παπαποστόλου – Μαθηματικών Αθήνας
Αλ. Γκωτιέ Τριανταφυλλίδης – Γαλλική Φιλολογία Αθηνών
Αντώνης Καρυδάκης – Χημικό Ιωαννίνων
Κορίνα Μιχαηλίδου – Οργ. & Διοίκ. Επιχειρήσεων ΑΣΟΕΕ
Κώστας Καράμπελας – Μηχαν. Μηχανικών Θεσσαλίας
Μάρθα Κατριτσιώτη – Νοσηλευτική Σπάρτης
Μπρικένα Μπακιγιάσι – Κοινωνιολογία Πάντειο
Σπύρος Βασιλάκης – Γεωγραφία Πανεπιστήμιο Αιγαίου
Πέτρος Σφακιανάκης – Μάρκετινγκ & Επικοινωνία ΑΣΟΕΕ
Δημήτρης Κούκης – Μάρκετινγκ & Επικοινωνία ΑΣΟΕΕ
Δημήτρης Χαλδούπης – Οικονομίας & Περιφερειακής Ανάπτυξης ΑΣΟΕΕ

Επιτυχόντες παλαιότερων ετών

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ – ΣΧΟΛΗ

Διώνη Καραβοκύρη – Νομική Αθηνών
Ηλίας Καρκάσελης – Νομική Αθηνών
Δέσποινα Γεωργίου – Νομική Κομοτηνής
Άννα Καρατάσιου – Ψυχολογία Αθήνας
Θεόδωρος Πολίτης – Ε.Μ.Π. Πολιτικών Μηχανικών
Παύλος Σαραντόπουλος – Ε.Μ.Π. Πολιτικών Μηχανικών
Κων/νος Σαραντόπουλος – Μαθηματικών Πάτρας
Αθανάσιος Χατζόπουλος – Ε.Μ.Π. Ηλεκτρολόγων Μηχανικών
Ιωάννης Χαρδαλούμπας – Ε.Μ.Π. Πολιτικών Μηχανικών
Καμέλια Παπαγαβριήλ – Φιλολογία Ιωαννίνων
Μαρία Παπαγαβριήλ – Ιατρική Αθήνας
Μάρτιν Ζαμκοτσιάν – Ε.Μ.Π. Ηλεκτρολόγων Μηχανικών
Γιάννης Μπίρμπας – ΑΣΟΕΕ Χρηματ. Οικον.
Σμαράγδα Μάργκος – ΑΣΟΕΕ Χρηματ. Οικον.
Μάνος Παπανικολάου – Μαθηματικών Σάμου
Αντώνης Μαυρίκος – Ε.Μ.Π. Αεροναυπηγός
Δημήτρης Μελανίδης – Ε.Μ.Π. Ναυπηγός
Έλενα Μελανίδη – Αρχιτεκτονική Ξάνθης
Σάββας Αργυρίου – ΑΣΟΕΕ
Σπύρος Θεοφηλάτος – ΑΣΟΕΕ
Ζωή Θεοφηλάτου – ΑΣΟΕΕ
Σάββας Σαμανίδης – Αρχιτεκτονική Βόλου
Νίκος Σαμανίδης – Πανεπιστήμιο Πειραιά
Ιάσων Τζιντζής – ΑΣΟΕΕ
Κατερίνα Καπράλου – ΑΣΟΕΕ
Τάσος Κάκαρης – Ναυτιλιακά Χίου
Σοφία Σαφρά – Ναυτιλιακά Χίου
Λεωνίδας Τζάντζαλος – Μαθηματικών Πάτρας
Πάνος Δημητρίου – Πολυτεχνείο Κρήτης
Δήμητρα Τζαμαριά – Βιολογικό Πάτρας
Ηλέκτρα Κουλουμπή – Ε.Μ.Π.
Ισμήνη Κουλουμπή – Ε.Μ.Π.
Αλέξανδρος Νάκος – Αριστοτέλειο Πολυτεχνείο
Κων/νος Χάσκος – Πληροφορική Αθηνών
Αλεξάνδρα Χωριανοπούλου – ΑΣΟΕΕ
Κατερίνα Μαντέλα – ΑΣΟΕΕ
Δημοσθένης Παπανικολάου – Ιατρική Αθηνών
Νιόβη (Ζηνοβία) Κατσαρού – Ιατρική Πάτρας
Χρύσα Κατσαρού – Ιατρική Πάτρας
Ελένη Σπανού – Τμήμα Πολιτικής Επιστήμης και Δημόσιας Διοίκησης, Νομική Σχολή Αθηνών
Αποστόλης Πατούνας – Σχολή Αξιωματικών ελληνικής αστυνομίας
Σπυριδούλα Πατούνα – Τμήμα Εκπαίδευσης και Αγωγής, Ε.Κ.Π.Α.
Μάρθα Μαυρομμάτη – Επικοινωνίας, Μέσων και Πολιτισμού, Πάντειο Πανεπιστήμιο
Στεφανία Μαυρομμάτη – Εφαρμοσμένων Μαθηματικών και Φυσικών Επιστημών, Πολυτεχνείο Αθήνας (ΕΜΠ)
Δάφνη Ζαφειροπούλου – Ψηφιακά Συστήματα, Πανεπιστήμιο Πειραιά
Δημήτρης Μπίρμπας – Μηχανικός Παραγωγής και Διοίκησης, Πολυτεχνείο Ξάνθης
Βασίλης Γεωργίου – Ικάρων (ΣΙ), Ιπτάμενοι, Αθήνα
Βάσω Χατζηγαβριήλ – Γερμανικής Γλώσσας και Φιλολογίας, Φιλοσοφική Αθηνών
Αγάπη Θωμοπούλου – Διεθνών Ευρωπαϊκών Οικονομ. Σπουδών, ΑΣΟΕΕ
Βάσια Παπαϊωάννου – Ξένων Γλωσσών, Μετάφρασης και Διερμηνείας, Ιόνιο Πανεπιστήμιο